Grecja ! Poszczególne regiony i hotele godne polecenia

Home / Bez kategorii / Grecja ! Poszczególne regiony i hotele godne polecenia

 

Grecja stanowi jeden z najchętniej wybieranych kierunków na urlop. Spośród wielu regionów turystycznych największą popularnością cieszą się należące do niej wyspy, a w szczególności: Kreta, Kos, Rodos, Korfu oraz Zakynthos

Dużym uznaniem, wśród turystów spragnionych słońca, egzotyki i zetknięcia się ze wspaniałym dziedzictwem kulturowym, cieszy się Kreta. Jest to największa spośród wszystkich wysp, położona na Morzu Śródziemnym. Do najbardziej znanych atrakcji zalicza się tutaj wąwóz Samarię oraz antyczne miasto Knossos z pałacem minojskim. Z Krety organizowane są również wycieczki na magiczną wyspę Santorini oraz Spinalongę. Hotele, na które warto tutaj zwrócić uwagę to m.in. pięciogwiazdkowe: Stella Palace; Creta Maris Beach Resort oraz Sissi Sentido Vasia Resort&Spa.

 Hotel Stella Palace 

stella-palace-resort-7

 

47870905

 

her2012_1

Czterogwiazdkowy Hotel Stella Palace, zdobywca nagrody Traveller’s Choice 2015 na TripAdvisorze, to raj na ziemi dla rodzin z dziećmi. Obiekt dysponuje dużym kompleksem basenowym, w tym z częścią ze zjeżdżalniami dla najmłodszych. Ponadto do atutów tego miejsca warto zaliczyć bogate zaplecze rozrywkowe dla dzieci, 4 restauracje oraz bardzo bogatą ofertę sportowo-rekreacyjną. Wśród gości ośrodek cieszy się opinią jednego z najlepszych hoteli na Krecie.

Mocne strony hotelu

  • Traveller’s Choice na TripAdvisorze
  • Idealny dla rodzin z dziećmi
  • Duży kompleks basenowy
  • Położenie

    • ok. 50 m do piaszczystej plaży
    • czas dojazdu z lotniska ok. 30 min
  • W naszej ofercie od 2600,- Pln ,-osoba 7 dni wylot, z wszystkich portów lotniczych zarówno w Polsce jak i z Niemiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *